کمپ عید نوروز در جزیره قشم

کمپ پارک قشم

بعد از سفر ریاست جمهوری به جزیره قشم در سال قبل دستور ساخت و اجرای 9 کمپین نوروزی را صادر کرد تا میهمانانی که به این جزیره سفر میکنند در کمال آسایش سفر خوشی را تجربه کنند.

به گفته ی معاون فنی و عمرانی منطقه آزاد قشم : دستور ریاست محترم جمهوری برای ساخت کمپ پارک به همراه امکانات در جزیره قشم به مرحله نهایی رسید .

 به گفته ایشان 30 هکتار زمین برای ساخت 9 کمپ مختلف پارک در نقاط جزیره قشم در دستور کار سازمان منطقه آزاد قشم قرار گرفت .

معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد قشم اعلام کرد که در همه کمپ پارکها نیاز مسافران از جمله : سیستم روشنایی ، نماز خانه ، فضای سبز ، سرویس بهداشتی تمیز و مناسب و همچنین حمام ، پارک بازی برای کودکان ، غرفه های فروش مواد غذایی و از همه مهم تر آب آشامیدنی توجهات لازم شده است .

هر یک از کمپ ها 20 سرویس بهداشتی و 8 حمام مجهز است که با این وجود شرایط اسکان میهمانان عید نوروز جزیره قشم در طی امسال با سال های قبل بسیار متفاوت خواهد بود و خاطرات خوشی را برای میهمانان قشم رقم خواهد زد . در نتیجه کمپ های نوروزی سال 97 بهتر از سال قبل با کیفیت تر و با امکانات بیشتری عرضه خواهد شد .
جزیره زیبای قشم با داشتن مساحت 500 کیلومتر هر ساله پذیرای تعداد قابل توجهی مسافر از اقسا و نقاط کشور کهن ایران می باشد که بدلیل جاذبه های خاص و زیبای خود مسافران را جذب می کند .

این کمپ پارک ها در عید 97 نیز برقرار است و همه افراد به راحتی می توانند در تعطیلات نوروز 97 از آن استفاده نمایند .